Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej EMS Sp. z o.o. (nr certyfikatu 11714) z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Belzacka 97b, dla swojego klienta prowadzi rekrutację na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA – BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA FRANCUSKIEGO – ATRAKCYJNE WARUNKI PRACY I PŁACY

OPIS PLACÓWEK:

  • Ośrodki rehabilitacji. Praca z pacjentami ortopedycznymi i traumatologicznymi (złamania, protezy biodra lub barku, ACL). Pacjenci neurologiczni (udary, porażenia).
  • Ośrodek edukacyjno – rehabilitacyjny dla dzieci. Profilaktyka i terapia pacjentów ze schorzeniami ortopedycznymi i pulmonologicznymi.
  • Termy centrum sanatoryjno – uzdrowiskowe. Pacjenci z zapaleniem ścięgien i żył, reumatoidalnym zapaleniem stawów, artrozą.
  • Szpitale. Praca z pacjentami z zakresu ortopedii, traumatologii, reumatologii, pulmunologii dzieci i dorosłych, neurologii i geriatrii.

WYMAGAMY:

  • wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem,
  • chęć podjęcia pracy we Francji.

NIE WYMAGAMY:

  • nauczymy Cię języka francuskiego – weźmiesz udział w bezpłatnym kursie językowym
  • stacjonarnym lub online)– opanujesz słownictwo medyczne potrzebne w pracy fizjoterapeuty we Francji.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne zarobki ( 2400 euro brutto/ 1850 euro netto miesięcznie + roczna premia),
  • legalne zatrudnienie bezpośrednio u francuskiego pracodawcy,
  • zakwaterowanie w pierwszym miesiącu pobytu zapewnione przez pracodawcę a następnie pomoc w znalezieniu mieszkania,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony na pełen etat,
  • nostryfikację Twojego dyplomu we Francji – bezpłatnie przetłumaczymy Twoje dokumenty i prześlemy do Francji,
  • pomoc w zorganizowaniu podróży do Francji i pokryjemy jej koszt,
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • wyboru placówki medycznej zgodnej z Twoimi umiejętnościami.

W aplikacjach prosimy o dodanie klauzuli:

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustaw z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz, 926 ze zmianami).

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej EMS Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne