Opis stanowiska pracy

Jesteś fizjoterapeutą z dyplomem licencjata lub magistra? Szukasz pracy, w której mógłbyś wykorzystać swój potencjał? Chciałbyś pracować z ludźmi, którzy pomogą Ci rozwinąć skrzydła? Zastanawiałeś się nad wyjazdem za granicę, ale nie znasz języka? Jeśli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Spróbuj swoich sił we Francji. Nowe wyzwania i satysfakcjonujące warunki czekają na Ciebie!

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Wywodzimy się IPF Group posiadającej swoje oddziały w Poznaniu, Gdańsku i Paryżu. Obecnie współpracujemy z ponad 70 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.

Obecnie prowadzimy rekrutację dla Ośrodka edukacyjno-rehabilitacyjnego dla dzieci w regionie Rodan-Alpy. Poszukujemy jednej osoby na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTY

Miejsce pracy: Francja, region Rodan-Alpy, okolice Genewy

Zakres obowiązków:

• Praca w ośrodku edukacyjno-rehabilitacyjnym dla dzieci zapewniającym opiekę dzieciom i młodzieży w wieku od 0 do 20 lat (placówka dysponuje 40 miejscami)

• Profilaktyka i terapia pacjentów ze schorzeniami ortopedycznymi i pulmonologicznymi,

• Ćwiczenia mające na celu poprawę umiejętności sensomotorycznych,

• Terapia w schorzeniach bólowych,

• Współpraca z lekarzami i ergoterapeutą,

• Praca w dwóch placówkach oddalonych od siebie o 15km. Ośrodek udostępnia samochód służbowy.

• Towarzyszenie dzieciom w trakcie konsultacji zewnętrznych.

• Rehabilitacja w domu pacjenta.

Wymagania

Wymagania:

• dyplom magisterski lub licencjacki z fizjoterapii lub rehabilitacji ruchowej,

• min. 1200 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub dodatkowe doświadczenie w pracy z pacjentem,

• komunikatywna znajomość języka francuskiego lub gotowość do podjęcia nauki (zapraszamy również osoby bez znajomości francuskiego- organizujemy kursy językowe dla fizjoterapeutów),

• umiejętność pracy w zespole,

• empatia, komunikatywność i życzliwe podejście do pacjenta,

• odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej,

• umiejętność słuchania, dyskrecja, szacunek wobec pacjenta.

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie francuskiej umowy o pracę na czas nieokreślony (CDI).

• atrakcyjne wynagrodzenie 2 363.80€ brutto/1773€ netto+ premia roczna w wysokości 1773€ wypłacana w dwóch transzach (lipiec/grudzień)

• umeblowany pokój w mieszkaniu 100m2 + części wspólne (kuchnia, łazienka, salon),

• załatwienie formalności związanych z autoryzacją polskiego dyplomu we Francji (tłumaczenie dokumentów, kontakt z instytucjami),

• wsparcie w nauce języka francuskiego (zapewniamy bezpłatny intensywny kurs medyczny w wersji online lub stacjonarnej w Poznaniu i Warszawie),

• organizacja i zwrot kosztów podróży do Francji.

• wsparcie po wyjeździe (stały kontakt z koordynatorem w Poznaniu).

• możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:

IPF Medical Sp. z o. o.
ul. Ratajczaka 19
61-814 Poznań

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia