Opis stanowiska pracy

• Wykonywanie masaży różnego rodzaju oraz zabiegów na ciało, zabiegów fizykalnych,
• Udzielanie fachowych konsultacji,
• Dostosowanie zabiegów do potrzeb gości,
• Aktywna sprzedaż oferowanych usług i produktów,
• Aktywna współpraca z pozostałymi działami w obiekcie,
• Dbałość o prawidłową obsługę gości,
• Dbałość o czystość i estetykę na stanowisku pracy.

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe,
• Zaświadczenie o prawie wykonywania zawodu fizjoterapeuty,
• Umiejętność wykonywania zabiegów fizykalnych,
• Wysoka kultura osobista oraz zaangażowanie w pracę,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Umiejętność doboru i sprzedaży zabiegów,
• Umiejętność indywidualnej pracy z klientem,
• Mile widziane kursy z zakresu terapii manualnej.

• MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA NA UMOWĘ O PRACĘ LUB UMOWĘ KONTRAKTOWĄ
• MOŻLIWOŚĆ ODPŁATNEGO ZAKWATEROWANIA W PIERWSZYM MIESIĄCU ZATRUDNIENIA

Prezentacja firmy

INTERFERIE S.A. jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku usług hotelar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Inne