Opis stanowiska pracy

RezydencjaLive mieszcząca się w Okolu pod Starogardem Gdańskim poszukuje do współpracy fizjoterapeutów.

Wymagania:

- ukończone studia magisterskie lub licencjackie w kierunku fizjoterapia,
- udokumentowane doświadczenie zawodowe,
- umiejętnością nawiązywania relacji z pacjentami, cierpliwość, podzielność uwagi, konsekwencja, wrażliwość, wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

- elastyczny system współpracy,
- wysokiej jakości sprzęt terapeutyczny,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- przyjazne środowisko pracy,
- promocję marki osobistej,

Zapraszamy do obejrzenia naszego ośrodka i spotkania przy kawie :)

Prezentacja firmy

RezydencjaLive to ekskluzywny ośrodek rehabilitacji i odnowy biologiczne... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Sport / Rekreacja