Opis stanowiska pracy

Pomoc personelowi medycznemu w znalezieniu satysfakcjonującej pracy to dla nas nadrzędny cel.

Już teraz otwieramy rekrutację na nowy sezon termalny.

Szukamy FIZJOTERAPEUTÓW, którzy są gotowi podjąć pracę w TERMACH we wschodniej FRANCJI.

Bardzo malowniczy region: Owernia-Rodan-Alpy, departament Sabaudia (73)

Zakres zadań

• masaże przy użyciu wody termalnej, ćwiczenia oddechowe,

• opieka nad pacjentami z grupy: reumatologia, flebologia (choroby żylne), obrzęki limfatyczne, ginekologia

Oferujemy:

• legalne zatrudnienie u francuskiego pracodawcy na podstawie sezonowej umowy o pracę,

• możliwość zatrudnienia na krótkie kontrakty (3-4 miesięczne),

• atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne ok. 11820 zł. brutto (2713 € brutto) + dodatkowo płatne nadgodziny,

• płatny urlop,

• bezpłatny kurs języka francuskiego (program przygotowany specjalnie dla fizjoterapeutów z uwzględnieniem słownictwa medycznego),

• bezpłatną nostryfikację dyplomu,

• zwrot kosztów dojazdu do 100 euro,

• bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez cały okres kontraktu

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe: licencjat lub mgr fizjoterapii oraz odbyte praktyki zawodowe w wymiarze min. 1470 h,

• umiejętność pracy w zespole,

• samodzielność i odpowiedzialność,

• empatia w stosunku do pacjenta

Jeśli się do nas zgłosisz, to zapewnimy Ci:

• zespół wspierających Cię ludzi,

• bardzo dobre warunki pracy i zatrudnienia.

• organizację Twojej podróży do Francji i pokrycie jej kosztów,

• wsparcie i pomoc na każdym etapie wyjazdu

• możliwość rozwoju zawodowego – pracę w interdyscyplinarnych, międzynarodowych zespołach

• pracę w malowniczych zakątkach Francji

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij aplikację.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami:

IPF Medical Sp. z o. o.

ul. Ratajczaka 19

61-814 Poznań

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
11 800PLN - 11 820PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi