Opis stanowiska pracy

Obecnie dla kliniki/ośrodka opieki średnioterminowej i rehabilitacji z regionu południowej Francji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy: region Oksytania, departament Tarn i Garonna

OPIS PLACÓWKI:

• Ośrodek specjalizuje się w rehabilitacji pacjentów neurologicznych, ortopedycznych, geriatrycznych oraz kardiologicznych
• Placówka przyjmuje osoby starsze i pacjentów dorosłych, dysponując 100 łóżkami oraz 16 miejscami na pobyt dzienny dla pacjentów ambulatoryjnych (średni czas pobytu pacjenta w klinice to około 3 tygodni),
• Klinika oferuje posiłek na miejscu w cenie 2,5 euro
• Do dyspozycji personelu nowoczesne wyposażenie uwzględniające między innymi salę gimnastyczną ( bieżnie, rowery stacjonarne, drabinki, piłki) i basen,
• Praca w 9-osobowym zespole fizjoterapeutów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Rehabilitacja pacjentów neurologicznych (po udarach, z chorobą Parkinsona), pacjentów ortopedycznych (po endoprotezach biodra i kolana, po złamaniach, amputacjach), geriatrycznych oraz kardiologicznych w ramach pobytu dziennego.
• Praca na pełen etat (35 godzin tygodniowo)
• Stanowisko zakłada pracę od 10.00 do 17.00 w klinice i od 17.00 do 18.00 w placówce geriatrycznej (tzw. EHPAD) mieszczącej się obok kliniki,
• Ośrodek poszukuje dwóch fizjoterapeutów, możliwość zatrudnienia pary lub dwójki znajomych.

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii,
• umiejętność pracy w zespole,
• samodzielność i odpowiedzialność,
• życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem,
• chęć podjęcia pracy we Francji.

NIE WYMAGAMY:

• Dodatkowych kursów
• Doświadczenia zawodowego
• Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

CO ZYSKASZ PODEJMUJĄC WSPÓŁPRACĘ Z NAMI?

• atrakcyjne zarobki ( 2400 euro brutto/ 1850 euro netto miesięcznie + roczna premia)
• legalne zatrudnienie bezpośrednio u francuskiego pracodawcy
• zakwaterowanie w pierwszym miesiącu pobytu zapewnione przez pracodawcę a następnie pomoc ze strony Ipf medical w znalezieniu mieszkania
• umowę o pracę na czas nieokreślony na pełen etat

OBAWIASZ SIĘ CZY PORADZISZ SOBIE W PRACY ZA GRANICĄ?
NIC SIĘ NIE MARTW, DOKŁADNIE PRZYGOTUJEMY CIĘ DO WYJAZDU!

• Nauczymy Cię języka francuskiego – weźmiesz udział w bezpłatnym kursie językowym (stacjonarnym lub online)
• Przygotujemy Cię do rozmowy z francuskim pacjentem – opanujesz słownictwo medyczne potrzebne w pracy fizjoterapeuty we Francji
• Zajmiemy się nostryfikacją Twojego dyplomu we Francji – bezpłatnie przetłumaczymy Twoje dokumenty i prześlemy do Francji
• Zorganizujemy Twoją podróż do Francji i pokryjemy jej koszt
• Zadbamy o Twój komfort psychiczny wspierając Cię również po wyjeździe,
• Damy Ci możliwość rozwoju zawodowego – wybierzemy dla Ciebie placówkę medyczną zgodną z Twoimi preferencjami, w której będziesz mógł zdobywać lub poszerzać doświadczenie zawodowe.

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia