Centrum Fizjoterapii Fizjofit Sp. z o.o.
Centrum Fizjoterapii Fizjofit Sp. z o.o. Centrum Fizjoterapii Fizjofit Sp. z o.o. Centrum Fizjoterapii Fizjofit Sp. z o.o. Centrum Fizjoterapii Fizjofit Sp. z o.o.
Centrum Fizjoterapii Fizjofit w Gliwicach to nowoczesny ośrodek rehabilitacyjny. Nasi fizjoterapeuci to specjaliści z zakresu rehabilitacji ortopedycznej, neurologicznej i sportowej, zarówno dorosłych, jak i dzieci. Prowadzimy także treningi pod okiem trenerów przygotowania motorycznego.

Fizjoterapeuta

Miejsce pracy: 44-141 Gliwice

Nowoczesny ośrodek rehabilitacyjny Centrum Fizjoterapii Fizjofit w Gliwicach poszukuje fizjoterapeutów do pracy w obszarze: rehabilitacja neurologiczna dorosłych

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie kompleksowego procesu rehabilitacji pacjentów ze schorzeniami układu nerwowego wg standardów obowiązujących w ośrodku,
  • prowadzenie i nadzór nad dokumentacją procesu fizjoterapii,
  • zaangażowanie w działania rozwijające profil ośrodka

Oferujemy:

  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającym się ośrodku rehabilitacyjnym,
  • motywacyjne wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę,
  • realne możliwości rozwoju poprzez system szkoleń.

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi, ze schorzeniami układu nerwowego m.in.:
    • udar,
    • uraz czaszkowo-mózgowy,
    • uraz rdzenia kręgowego,
    • SM,
    • dystrofie nerwowo-mięśniowe,

  • ukończone kursy i szkolenia doskonalące i rozwijające w zakresie m.in.:
    • Funkcjonalna fizjoterapia chorych z niedowładem połowiczym,
    • IBITA Bobath,
    • Urazy czaszkowo-mózgowe,
    • PNF w urazach rdzenia kręgowego,
    • PNF kliniczny w neurologii,
    • PNF rozszerzony,
    • PNF podstawowy – (wymagane),
  • zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • znajomość języka angielskiego.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.