Opis stanowiska pracy

Przychodnia rehabilitacyjna posiadająca kontrakt z NFZ, usytuowana przy stacji PKP Wołomin poszukuje do pracy na stanowisko:

1. Magistra Fizjoterapii / Rehabilitacji z doświadczeniem lub rozpoczynającego karierę zawodową

Miejsce pracy: Wołomin

Region: mazowieckie

Wymagania

Wymagania:
- Wyższe wykształcenie magisterskie
- Zaangażowanie i odpowiedzialność
- Umiejętność pracy w zespole
- Dyspozycyjność
- Mile widziane kursy z zakresu terapii manualnej, punktów spustowych itp.
Obowiązki :
- Kompleksowa rehabilitacja dorosłych, dzieci i młodzieży
- Zapewnienie odpowiedniego poziomu obsługi pacjenta

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się rehabilitacją leczniczą po urazach, urazach sportowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia