Fizjoterapeuta - TERMY

IPF Medical

61-814 Poznań, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Szukamy FIZJOTERAPEUTÓW, którzy są gotowi podjąć pracę w TERMACH we wschodniej FRANCJI.

Bardzo malowniczy region: Owernia-Rodan-Alpy, departament Cantal (nr 15)

Zakres zadań:

• masaże przy użyciu wody termalnej, ćwiczenia oddechowe,
• opieka nad pacjentami z grupy: reumatologia (schorzenia reumatyczne, zwyrodnienia stawów, artroza, rwa kulszowa, nerwobóle, fibromialgia, chroniczne bóle).

Oferujemy:

• legalne zatrudnienie u francuskiego pracodawcy na podstawie sezonowej umowy o pracę,
• możliwość zatrudnienia na krótkie kontrakty (3-4 miesięczne),
• atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne ok. 11200 zł. brutto (2578 € brutto),
• płatny urlop,
• bezpłatny kurs języka francuskiego (program przygotowany specjalnie dla fizjoterapeutów z uwzględnieniem słownictwa medycznego),
• bezpłatną nostryfikację dyplomu,
• zwrot kosztów dojazdu do 100 euro,
• bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez cały okres kontraktu

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe: licencjat lub mgr fizjoterapii oraz odbyte praktyki zawodowe w wymiarze min. 1470 h,

• umiejętność pracy w zespole,

• samodzielność i odpowiedzialność,

• empatia w stosunku do pacjenta

Jeśli się do nas zgłosisz, to zapewnimy Ci:

• zespół wspierających Cię ludzi,
• bardzo dobre warunki pracy i zatrudnienia.
• organizację Twojej podróży do Francji i pokrycie jej kosztów,
• wsparcie i pomoc na każdym etapie wyjazdu
• możliwość rozwoju zawodowego – pracę w interdyscyplinarnych, międzynarodowych zespołach
• pracę w malowniczych zakątkach Francji

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
11 200PLN - 11 250PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi