FIZJOTERAPEUTA, Termy w regionie Owernia – Rodan – Alpy.

IPF GROUP S.A.

61-814 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś fizjoterapeutą ? Szukasz pracy, w której mógłbyś wykorzystać swój potencjał? Zastanawiasz się nad wyjazdem za granicę, ale nie znasz języka? Jeśli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Spróbuj swoich sił we Francji. Nowe wyzwania i świetne warunki czekają na Ciebie!

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla francuskich pracodawców z sektora medycznego.

Obecnie prowadzimy rekrutację dla francuskich term w regionie Owernia – Rodan – Alpy. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy: Francja, region Owernia – Rodan – Alpy.

OPIS PLACÓWKI I ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Termy specjalizują się w leczeniu chorób reumatologicznych, żylnych, ginekologicznych oraz obrzęków limfatycznych.

• Zakres zadań: masaże, ćwiczenia mobilizacyjne w basenie, ćwiczenia oddechowe.

• Praca 6 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty w godzinach przedpołudniowych oraz 1-2 razy w tygodniu popołudniu.

• Fizjoterapeuta może pracować dodatkowo w ramach płatnych nadgodzin.

Wymagania

OFERUJEMY:

• Legalne zatrudnienie bezpośrednio u francuskiego pracodawcy

• Umowę sezonową (od 30 lipca – 20 października)

• Atrakcyjne wynagrodzenie (2712 € brutto - 2089 € netto miesięcznie),

• Bezpłatne zakwaterowanie na terenie placówki

WYMAGANIA:

• Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii.

• Umiejętność pracy w zespole.

• Samodzielność i odpowiedzialność.

• Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

• Chęć podjęcia pracy we Franci

NIE WYMAGAMY:

• Dodatkowych kursów.

• Doświadczenia zawodowego.

• Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online poprzez naszą stronę.

DO USŁYSZENIA !

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia