FIZJOTERAPEUTA - Termy - Południowa Francja zagranica

IPF Medical

61-814 Poznań, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteś fizjoterapeutą? Szukasz pracy, w której mógłbyś wykorzystać swój potencjał? Zastanawiasz się nad wyjazdem za granicę, ale nie znasz języka? Jeśli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Spróbuj swoich sił we Francji. Nowe wyzwania i świetne warunki czekają na Ciebie!

IPF Medical specjalizuje się w rekrutacji dla francuskich pracodawców z sektora medycznego.

OTWIERAMY NOWY SEZON TERMALNY!!!!!

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko

FIZJOTERAPEUTY dla francuskich TERM.

Miejsce pracy: południowa Francja, region Nowa Akwitania, dep. Landy

Opis stanowiska:

  • Praca z pacjentami ze schorzeniami reumatologicznymi
  • Do zadań fizjoterapeuty należy wykonywanie masaży na sucho, na mokro przy użyciu wody termalnej, gimnastyka w basenie

Oferujemy:

  • Francuską umowę sezonową (contrat saisonnier).
  • Wynagrodzenie w wysokości około 11900 zł brutto/ m-c (2727€ brutto/m-c).
  • Mieszkanie typu T2 (kuchnia+jadalnia+sypialnia) -koszt miesięczny to 150€
  • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny)
  • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów
  • Pokrycie kosztów podróży do Francji do 100€.
  • Stałe wsparcie po wyjeździe.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

Nie wymagamy:

  • Dodatkowych kursów.
  • Doświadczenia zawodowego.
  • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami

Zadzwoń lub napisz! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
11 890PLN - 11 900PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Praca dla studenta