Fizjoterapeuta - Termy - Francja

IPF Medical

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obecnie prowadzimy rekrutację dla Term położonych na południu Francji w regionie Oksytanii. Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy: Francja, region Oksytania, departament Pireneje Wysokie (nr 65)

OPIS STANOWISKA:

• Do zadań fizjoterapeuty należy rehabilitacja oddechowa, wykonywanie masaży "na sucho" oraz pod natryskiem z wodą termalną, prowadzenie gimnastyki w basenie.
• Praca w wymiarze 35 godzin tygodniowo od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00 - 12:45. Fizjoterapeuci mogą bezpłatnie korzystać ze strefy SPA i zaplecza sportowego oraz z 50% zniżki na zabiegi upiększające i 30% zniżki na zakup kosmetyków.

OFERUJEMY:

• Francuską umowę sezonową (CDDS).
• Wynagrodzenie w wysokości 2520 € brutto/ miesiąc plus premia 10% od całości wynagrodzenia wypłacana na koniec kontraktu
• Bezpłatnie zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
• Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
• Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
• Pokrycie kosztów podróży do Francji.
• Stałe wsparcie po wyjeździe.

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1200 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Samodzielność i odpowiedzialność.
• Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

• Dodatkowych kursów.
• Doświadczenia zawodowego.
• Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
10 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
10 860PLN - 10 860PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia 10% od całości wypłacana na koniec kontraktu
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia