Fizjoterapeuta - Termy - Francja - Lazurowe Wybrzeże

IPF Medical

61-814 Poznań, zagranica

Opis stanowiska pracy

ZAKRES ZADAŃ

• masaże przy użyciu wody termalnej, ćwiczenia oddechowe

OFERUJEMY:

• legalne zatrudnienie u francuskiego pracodawcy na podstawie umowy sezonowej (praca od poniedziałku do soboty (pełen etat, 35 godzin w tygodniu)
• atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne, ok. 10 200 zł brutto (2400 Euro),
• płatny urlop na koniec umowy,
• bezpłatny kurs języka francuskiego (program przygotowany specjalnie dla fizjoterapeutów z uwzględnieniem słownictwa medycznego)
• bezpłatną nostryfikację dyplomu
• bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniu, znajdującym się 700 metrów od miejsca pracy
• zwrot kosztów dojazdu do 250 euro

Jeśli się do nas zgłosisz, zapewnimy Ci:

• zespół wspierających Cię ludzi,
• bardzo dobre warunki pracy i zatrudnienia.
• organizację Twojej podróży do Francji i pokrycie jej kosztów,
• wsparcie i pomoc na każdym etapie wyjazdu
• możliwość rozwoju zawodowego – pracę w interdyscyplinarnych, międzynarodowych zespołach
• pracę w malowniczych zakątkach Francji

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe: licencjat lub mgr fizjoterapii oraz odbyte praktyki zawodowe w wymiarze min. 1470 h,
• umiejętność pracy w zespole,
• samodzielność i odpowiedzialność,
• empatia w stosunku do pacjenta

NIE WYMAGAMY

znajomości języka francuskiego - TEGO nauczymy Cię sami

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
umowa sezonowa
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
10 200PLN - 10 201PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
płatny urlop, zwrot kosztów dojazdu do 250 euro
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Praca dla studenta