FIZJOTERAPEUTA, Szpital we Francji

IPF Medical

61-814 Poznań, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie prowadzimy rekrutację dla francuskiego szpitala na oddziale opieki średnioterminowej i rehabilitacji (SSR).

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy: Francja, region Hauts-de-France, departament Somma (nr 80)

OPIS STANOWISKA:

• Zakres obowiązków: fizjoterapeuta pracuje z pacjentami ortopedycznymi (stany pooperacyjne, schorzenia ortopedyczne), pomagając im w odzyskiwaniu samodzielności oraz z pacjentami z zaburzeniami odżywiania.
• Praca w klimatyzowanej sali wyposażonej w motomed, bieżnię i rower stacjonarny, kinetec do rehabilitacji kolana i łokcia, stół do pionizacji pacjenta, poręcze i schody do nauki chodzenia, drabinki, równoważnie rehabilitacyjne.
• Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-16:00 (30min. przerwy między 12:30-13:00). Możliwość RTT.

OFERUJEMY:

• Francuską umowę o pracę (CDD).
• Wynagrodzenie w wysokości 2850€ brutto (2291€ netto).
• Pokój zapewniony przez placówkę na 1 miesiąc. Po tym czasie IPF medical pomaga w organizacji zakwaterowania (przykładowy koszt kawalerki to 400€/miesiąc).
• Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
• Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
• Pokrycie kosztów podróży do Francji.
• Stałe wsparcie po wyjeździe.

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1200 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Samodzielność i odpowiedzialność.
• Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

• Dodatkowych kursów.
• Doświadczenia zawodowego.
• Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
12 200PLN - 12 300PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia