FIZJOTERAPEUTA - SZPITAL - POŁUDNIOWA FRANCJA - MALOWNICZA OKSYTANIA

IPF Medical

61-814 Poznań, małopolskie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES ZADAŃ

- praca w szpitalu, w zespole złożonym z 9 fizjoterapeutów na różnych oddziałach szpitalnych: neurologii, ortopedii, kardiologii
- praca 5 dni w tygodniu od 9-17

OFERUJEMY:

- legalne zatrudnienie u francuskiego pracodawcy na podstawie umowy o pracę (praca od poniedziałku do piątku – 40 godzin w tygodniu)
- atrakcyjne wynagrodzenie miesięcznie ok. 11000 zł brutto (2600 Euro),
płatny urlop (25 dni urlopu w ciągu roku (kodeksowe) + 2 dodatkowe dni wolne w zimie + 20 dodatkowych dni płatnego urlopu)
- bezpłatny kurs języka francuskiego (program przygotowany specjalnie dla fizjoterapeutów z uwzględnieniem słownictwa medycznego)
- bezpłatną nostryfikację dyplomu
- zwrot kosztów dojazdu
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Jeśli się do nas zgłosisz, to zapewnimy Ci:

- zespół wspierających Cię ludzi,
- bardzo dobre warunki pracy i zatrudnienia.
- organizację Twojej podróży do Francji i pokrycie jej kosztów,
- wsparcie i pomoc na każdym etapie wyjazdu
- możliwość rozwoju zawodowego – pracę w interdyscyplinarnych, międzynarodowych zespołach
- pracę w malowniczych zakątkach Francji

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe: licencjat lub mgr fizjoterapii oraz odbyte praktyki zawodowe w wymiarze min. 1470 h,
- umiejętność pracy w zespole,
- samodzielność i odpowiedzialność,
- empatia w stosunku do pacjenta
- mile widziane doświadczenie w pracy z pacjentami z zakresu ortopedii, traumatologii, reumatologii, pulmunologii dzieci i dorosłych, neurologii i geriatrii.

NIE WYMAGAMY:

- Dodatkowych kursów.
- Doświadczenia zawodowego.
- Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
11 000PLN - 11 001PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
możliwe wyższe wynagrodzenie w przypadku osób z doświadczeniem
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Praca dla studenta