FIZJOTERAPEUTA, Szpital na południu Francji

IPF Medical

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obecnie prowadzimy rekrutację dla szpitala położonego w południowo-zachodniej Francji. Poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy:  Francja, region Oksytania, departament Gers (nr 32)

OPIS STANOWISKA:

  • Praca w szpitalu zlokalizowanym w atrakcyjnym turystycznie regionie Francji.
  • Planowanie procesu terapeutycznego oraz przeprowadzanie zabiegów fizjoterapeutycznych u pacjentów ortopedycznych, traumatologicznych, reumatologicznych, pulmonologicznych (dzieci i dorośli), neurologicznych i geriatrycznych.
  • Czas pracy: 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00 (8 godz. dziennie, 40 godz. w tygodniu).
  • Wymiar urlopu: aż 47 dni urlopu w ciągu roku.
  • Praca w zespole złożonym z 9 fizjoterapeutów.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (CDI) z 2-mieisęcznym okresem próbnym.
  • Atrakcyjne zarobki 2600 € brutto/miesiąc (1960 € netto/miesiąc już po odprowadzeniu zaliczki na podatek).
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania ze strony IPF medical.
  • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
  • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
  • Pokrycie kosztów podróży do Francji.
  • Stałą opiekę po wyjeździe.

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1200 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Samodzielność i odpowiedzialność.
• Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

• Dodatkowych kursów.
• Doświadczenia zawodowego.
• Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
11 100PLN - 11 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Praca dla studenta