Fizjoterapeuta - Szpital - Francja, region Owernia-Rodan Alpy

IPF Medical

61-814 Poznań, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Posiadasz dyplom fizjoterapeuty i chcesz pracować za granicą? Zapraszamy do Francji! Proces przygotowania do wyjazdu trwa ok. 6 miesięcy i jest całkowicie bezpłatny dla naszych kandydatów. Zacznij go już dziś, aby jesienią podjąć pracę w szpitalu mieszczącym się w południowo-centralnym regionie Francji!

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.

Obecnie prowadzimy rekrutację dla szpitala usytuowanego we wschodniej części Francji, położonego niedaleko granicy ze Szwajcarią. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta

Miejsce pracy: szpital, Francja, region Owernia-Rodan Alpy, departament Górna Sabaudia (nr 74)

Opis miejsca pracy:

  • Nowoczesny szpital powstały w 2012 roku, oferujący usługi medyczne w zakresie chirurgii, reanimacji, kardiologii, neurologii, położnictwa i pediatrii.
  • Fizjoterapeuta wykonuje zalecenia lekarza, pracując z pacjentem manualnie lub z wykorzystaniem sprzętu i zajmuje się rehabilitacją pacjentów głównie po zabiegach chirurgicznych.
  • Czas pracy: 37,5 godz. tygodniowo,
  • Urlop w wymiarze 25 dni w roku oraz 15 dodatkowych dni wolnych (tzw. RTT) w ramach wypracowanych nadgodzin (czyli powyżej 35 godzin tygodniowo).

Oferujemy:

  • Umowę CDI (umowa na czas nieokreślony), podpisywana bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 11 840 zł brutto/miesiąc: wynagrodzenie zasadnicze+dyżury (czyli 2 619 € brutto/miesiąc).
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę: umeblowane i w pełni wyposażone: kawalerka/ koszt 300 €/miesiąc.
  • Bezpłatny kurs języka francuskiego.
  • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
  • Pokrycie kosztów podróży do Francji do 100€.
  • Stałe wsparcie po wyjeździe.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

Nie wymagamy:

  • Dodatkowych kursów.
  • Doświadczenia zawodowego.
  • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

Abyś mógł podjąć pracę we Francji potrzebna jest nostryfikacja Twojego dyplomu i znajomość języka francuskiego. Proces przygotowania do wyjazdu trwa około 6 miesięcy i jest bezpłatny dla kandydatów, którzy wyjeżdżają z nami do Francji na okres 10-ciu miesięcy. Co więcej, nie pobieramy prowizji od późniejszego wynagrodzenia fizjoterapeuty, ponieważ umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio z francuskim pracodawcą!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
11 800PLN - 11 840PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi