Fizjoterapeuta – Szpital – Francja, region Owernia-Rodan-Alpy, departament Puy-de-Dôme

IPF Medical

61-814 Poznań, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Posiadasz dyplom fizjoterapeuty? Chcesz podjąć pracę za granicą i jesteś gotowy na naukę języka obcego? Zapraszamy do Francji!

Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z francuskim pracodawcą! Nowe wyzwania i świetne warunki czekają na Ciebie!

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla francuskich pracodawców z sektora medycznego.

Obecnie prowadzimy rekrutację FIZJOTERAPEUTÓW do Szpitala, położonego w południowej Francji.

Miejsce pracy: Szpital – Francja, region Owernia-Rodan-Alpy, departament Puy-de-Dôme

Opis stanowiska:

  • Na terenie szpitala działają trzy odziały: ogólny, opieki średnioterminowej i rehabilitacji oraz geriatryczny.
  • Zakres obowiązków fizjoterapeuty obejmuje: poprawienie sprawności ruchowej oraz działalność profilaktyczną poprzez stosowanie odpowiednich zabiegów fizjoterapeutycznych i ustalanie indywidualnego procesu fizjoterapii. Praca z pacjentami z dysfunkcjami narządu ruchu, chorobami reumatycznymi, schorzeniami układu oddechowego i nerwowego (hemiplegie, choroba Parkinsona) oraz rehabilitacja osób starszych. Stosowane są między innymi ćwiczenia mające na celu utrzymanie lub rozszerzenie możliwego zakresu ruchu kończyn górnych i dolnych, ćwiczenia równowagi i koordynacji ruchowej oraz nauka chodu.
  • Współpraca z zespołem terapeutycznym biorącym udział w procesie leczenia : lekarze, pielęgniarki, opiekunowie medyczni.

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie u francuskiego pracodawcy.
  • Umowa na czas określony (CDD) na 6 miesięcy, następnie umowa na czas nieokreślony (CDI). Praca na pełen etat.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 do 17:00 (grafik ruchomy, konsultowany z zespołem), 28 dni urlopu w ciągu roku.
  • Wynagrodzenie:  ok. 9943 zł brutto/ miesiąc (2307€ brutto/miesiąc) + premia za staż pracy. Możliwość negocjacji wynagrodzenia podczas przejścia na umowę na czas nieokreślony (umowę CDI).
  • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na czas trwania umowy: pokój z łazienką i toaletą, kuchnia oraz salon są wspólne dla jeszcze dwóch innych pokoi (mieszkanie jest położone obok szpitala).
  • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
  • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
  • Pokrycie kosztów podróży do Francji.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

Nie wymagamy:

  • Dodatkowych kursów.
  • Doświadczenia zawodowego.
  • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
9 900PLN - 9 940PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Praca dla studenta