Fizjoterapeuta – Szpital, Francja, region Owernia-Rodan-Alpy, departament Cantal (15)

IPF Medical

61-814 Poznań, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś fizjoterapeutą? Szukasz pracy, w której mógłbyś wykorzystać swój potencjał? Zastanawiasz się nad wyjazdem za granicę, ale nie znasz języka? Jeśli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Abyś mógł podjąć pracę we Francji potrzebna jest nostryfikacja Twojego dyplomu i znajomość języka francuskiego. Proces przygotowania do wyjazdu trwa około 6 miesięcy i jest bezpłatny dla kandydatów, którzy wyjeżdżają z nami do Francji na okres 10-ciu miesięcy. Co więcej, nie pobieramy prowizji od późniejszego wynagrodzenia fizjoterapeuty, ponieważ umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio z francuskim pracodawcą!

Obecnie poszukujemy FIZJOTERAPEUTÓW, chętnych podjąć pracę w szpitalu we Francji, region Owernia-Rodan-Alpy, dep. Cantal (nr 15)

Opis stanowiska:

  • Praca z pacjentami ze schorzeniami reumatycznymi i chorobami układu krążeniowo-naczyniowego.
  • Do zadań fizjoterapeuty należy wykonywanie masaży pod natryskiem z wodą termalną, prowadzenie gimnastyki w basenie oraz rehabilitacja oddechowa.
  • Czas pracy: praca 6 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty, według grafiku układanego w zależności od liczby kuracjuszy w sezonie.

Oferujemy:

  • Umowę CDD/CDI (umowa na czas określony lub nieokreślony) bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
  • Wynagrodzenie zasadnicze w wysokości ok. 2 600 € brutto/miesiąc (czyli ok. 11 700 zł brutto/miesiąc)+ dodatkowo płatne dyżury.
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na okres 2-3 miesięcy, następnie pomoc Ipf medical w organizacji lokum (przykładowy koszt kawalerki ok. 400-500€/miesiąc).
  • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
  • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
  • Pokrycie kosztów podróży do Francji do 100€.
  • Stałe wsparcie po wyjeździe.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

Nie wymagamy:

  • Dodatkowych kursów.
  • Doświadczenia zawodowego.
  • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
11 500PLN - 11 700PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatkowo płatne dyżury
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Praca dla studenta