Fizjoterapeuta (szkoleniowiec) z zakresu sprzętu kosmetycznego i medycznego

MROTEX P.P.H.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Mrotex Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Fizjoterapeuta (szkoleniowiec)
Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

-prowadzenie szkoleń i prezentacji sprzętu kosmetycznego i medycznego,
-nawiązywanie nowych i utrzymywanie dotychczasowych kontaktów handlowych,
-prezentacja i wykonywanie zabiegów,
-budowanie długofalowych relacji z obsługiwanymi klientami i dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
-aktywna praca nad poszerzaniem bazy współpracujących klientów,
-raportowanie wyników pracy,
-utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez wysoką jakość świadczonych usług,
-udział w dniach otwartych.

Wymagania:

-wykształcenie wyższe (Fizjoterapia),
-mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (jako fizjoterapeuta lub w salonie kosmetycznym),
-komunikatywna znajomość języka angielskiego,-
-wysoka kultura osobista,
-komunikatywność oraz umiejętności interpersonalne,
-umiejętność prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych,
-inicjatywa w działaniu i samodzielność.

Oferujemy:

-umowę o pracę,
-możliwości rozwoju w stabilnej firmie,
-atrakcyjne warunki zatrudnienia,
-niezbędne narzędzia do pracy,
-miłą i przyjazną atmosferę pracy.

Termin napływu zgłoszeń upływa 05 lipca 2018.

Prezentacja firmy

Firma produkcyjno - handlowa z branży medycyny estetycznej. Istniejemy n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna