Fizjoterapeuta (region Île-de-France)

IPF Medical

61-814 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Obecnie dla prywatnego centrum rehabilitacji w regionie Île-de-France we Francji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy: region Île-de-France, departament Sekwana-Saint-Denis

OPIS PLACÓWKI I ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • centrum przyjmuje do 170 pacjentów ortopedycznych, traumatologicznych oraz neurologicznych, dodatkowo dysponuje 50 miejscami na pobyt dzienny,
  • Praca w zespole składającym się z 28 fizjoterapeutów, 16 ergoterapeutów, 3 nauczycieli wychowania fizycznego adaptowanego, 5 logopedów, neuropsychologa, psychologa, 10 lekarzy, 2 opiekunów,
  • Ścisła współpraca z innymi specjalistami (cotygodniowe obchody z lekarzem, zebrania całego personelu raz na 2-3 tygodnie),
  • Rozbudowane zaplecze techniczne złożone z sal do rehabilitacji, sali gimnastycznej, basenu do balneoterapii, dwóch urządzeń do nauki chodu w podwieszeniu, fotela izokinetycznego, systemu do reedukacji chodu G-EO, sali do warsztatów ergotarapii. Możliwość dofinansowania dodatkowych kursów.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem,
  • chęć podjęcia pracy we Francji

NIE WYMAGAMY:

  • Dodatkowych kursów
  • Doświadczenia zawodowego
  • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

CO ZYSKASZ PODEJMUJĄC WSPÓŁPRACĘ Z NAMI?

  • atrakcyjne zarobki (2600 euro brutto/ 2000 euro netto miesięcznie)
  • legalne zatrudnienie bezpośrednio u francuskiego pracodawcy
  • pomoc ze strony pracodawcy w znalezieniu mieszkania
  • umowę o pracę na czas nieokreślony na pełen etat

OBAWIASZ SIĘ CZY PORADZISZ SOBIE W PRACY ZA GRANICĄ?

O NIC SIĘ NIE MARTW, DOKŁADNIE PRZYGOTUJEMY CIĘ DO WYJAZDU!

  • Nauczymy Cię języka francuskiego – weźmiesz udział w bezpłatnym kursie językowym (stacjonarnym lub online)
  • Przygotujemy Cię do rozmowy z francuskim pacjentem – opanujesz słownictwo medyczne potrzebne w pracy fizjoterapeuty we Francji
  • Zajmiemy się nostryfikacją Twojego dyplomu we Francji – bezpłatnie przetłumaczymy Twoje dokumenty i prześlemy do Francji
  • Zorganizujemy Twoją podróż do Francji i pokryjemy jej koszt
  • Zadbamy o Twój komfort psychiczny wspierając Cię również po wyjeździe,
  • Damy Ci możliwość rozwoju zawodowego – wybierzemy dla Ciebie placówkę medyczną zgodną z Twoimi preferencjami, w której będziesz mógł zdobywać lub poszerzać doświadczenie zawodowe.

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
10 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
11 000PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia