FIZJOTERAPEUTA, prywatny Gabinet na Lazurowym Wybrzeżu

IPF Medical

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obecnie prowadzimy rekrutację do gabinetu prywatnego położonego na Lazurowym Wybrzeżu. Poszukujemy wykwalifikowanego kandydata na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy: południowa Francja, region Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, departament Vaucluse (nr 84)

OPIS STANOWISKA:

• Praca w gabinecie zlokalizowanym w atrakcyjnym turystycznie regionie na południu Francji, w którym pracuje zespół 3 fizjoterapeutów.
• Praca z pacjentami ze schorzeniami reumatologicznymi lub po urazach narządu ruchu.
• Terapia z pacjentem podzielona jest na 2 części: terapia manualna oraz fizykoterapia.
• Czas pracy: 35h w tygodniu.

OFERUJEMY:

• Francuską umowę o pracę (CDI).
• Wynagrodzenie w wysokości 2600€ brutto (2000€ netto).
• Pomoc ze strony IPF Medical w znalezieniu mieszkania.
• Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
• Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
• Pokrycie kosztów podróży do Francji.
• Stałe wsparcie po wyjeździe.

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1200 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Samodzielność i odpowiedzialność.
• Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

• Dodatkowych kursów.
• Doświadczenia zawodowego.
• Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
11 100PLN - 11 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia