Fizjoterapeuta- Prywatny Gabinet - Francja, region Oksytania, departament Aveyron (nr 12)

IPF Medical

61-814 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Posiadasz dyplom fizjoterapeuty i chcesz pracować za granicą? Zapraszamy do Francji! Proces przygotowania do wyjazdu trwa ok. 6 miesięcy i jest całkowicie bezpłatny dla naszych kandydatów. Zacznij go już dziś, aby jesienią podjąć pracę we Francji!
Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z francuskim pracodawcą! Nowe wyzwania i świetne warunki czekają na Ciebie!
Obecnie prowadzimy rekrutację FIZJOTERAPEUTÓW do prywatnego gabinetu położonego w południowo-zachodniej Francji.

Miejsce pracy: Prywatny gabinet - Francja, region Oksytania, departament: Aveyron (nr 12)

  • Praca samodzielna z pacjentem (rehabilitacja domowa, osoby starsze)
  • Praca bezpośrednio u pacjentów w domu (w godzinach porannych i przedpołudniowych, tzw. domicile) i w domach opieki nad osobami starszymi (EHPAD) oraz gabinecie (popołudnia).
  • Praca od poniedziałku do piątku w wymiarze 35 godzin tygodniowo.

Oferujemy:

  • Umowę CDD podpisaną z francuskim pracodawcą (umowa na czas określony).
  • Wynagrodzenie w wysokości ok.11255 zł brutto/miesiąc (czyli ok. 2564 euro brutto/miesiąc).
  • Mieszkanie zapewnione przez właściciela gabinetu przez całość trwania umowy, pierwszy miesiąc pobytu 0 €, przez pozostały okres trwania kontraktu pracodawca pokrywa 50% kosztów zakwaterowania.
  • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
  • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
  • Pokrycie kosztów podróży do kwoty 100 euro.
  • Stałe wsparcie po wyjeździe (pomoc IPF Medical w uregulowaniu różnego rodzaju kwestii administracyjnych związanych z organizacją życia i pracy na miejscu (pomoc w otwarciu konta w banku, w uzyskaniu numeru ubezpieczenia społecznego i innych kwestiach administracyjnych).

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

Nie wymagamy:

  • Dodatkowych kursów.
  • Doświadczenia zawodowego.
  • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
11 250PLN - 11 255PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Praca dla studenta