Fizjoterapeuta, Prywatna klinika na Lazurowym Wybrzeżu

IPF GROUP S.A.

61-814 Poznań, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie prowadzimy rekrutację do prywatnej kliniki o specjalizacji ortopedycznej, neurologicznej i kardiologicznej położonej na Lazurowym Wybrzeżu. Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy: południowa Francja, region Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, departament 83

OPIS STANOWISKA:

• Praca w prywatnej klinice zlokalizowanej w atrakcyjnym turystycznie regionie na południu Francji, nad brzegiem Morza Śródziemnego.
• Do zadań fizjoterapeuty należy prowadzenie rehabilitacji pacjentów pooperacyjnych oraz z patologiami narządu ruchu (urazy pleców, amputacje, skoliozy, zaburzenia układu mięśniowo-szkieletowego).
• Do dyspozycji są trzy sale rehabilitacyjne, basen do balneoterapii oraz dwie sale gimnastyczne.
• Czas pracy: 35h w tygodniu.

OFERUJEMY:

• Francuską umowę o pracę na czas określony (CDD) w terminach:
1) 4.06 – 4.09.2018
2) 22.05 – 28.09.2018
• Wynagrodzenie w wysokości 2400€ brutto (1850€ netto). Pod koniec kontraktu wypłacane są 2 premie: 10% premii kompensacyjnej oraz 10% premii za niewykorzystany urlop płatny.
• Bezpłatne zakwaterowanie na terenie kliniki zapewnione przez pracodawcę przez cały czas trwania kontraktu.
• Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
• Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
• Pokrycie kosztów podróży do Francji.
• Stałe wsparcie po wyjeździe.

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1200 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Samodzielność i odpowiedzialność.
• Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

• Dodatkowych kursów.
• Doświadczenia zawodowego.
• Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia