Fizjoterapeuta - praca z dziećmi

Fizjoterapia Piła Paweł Żurawski

Piła, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Prywatna placówka zajmująca się innowacyjną rehabilitacją dzieci nawiąże współpracę z fizjoterapeutą.

Szukamy:

- osób otwartych, pełnych pasji, chcących rozwijać swoje umiejętności zawodowe i nie tylko

Obowiązki:

- prowadzenie indywidualnych zajęć z dziećmi z zakresu kinezyterapii

- prowadzenie dokumentacji medycznej swoich pacjentów

- przestrzeganie obowiązujących standardów w placówce

Wymagania:

- ukończone studia magisterskie/licencjackie z zakresu fizjoterapii

- min. 3 letnie udokumentowane doświadczenie w pracy z dziećmi jako fizjoterapeuta

- kursy z zakresu fizjoterapii i masażu będą dużym atutem (mile widziane ukończone kursy Bobath i Vojty)

- cierpliwość w pracy z dziećmi

- wysoka kultura osobista i empatia

- znajomość języka angielskiego

- umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole

Oferujemy:

- pracę w doświadczonym zespole

- możliwość szkoleń i kursów także zagranicą

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

- po okresie próbnym praca na stałe na wspólnie uzgodnionych warunkach

Interesują nas tylko osoby, które szukają stałego zatrudnienia i długoletniej współpracy. W związku z tym prosimy tylko o takie aplikacje!

Prezentacja firmy

Prywatna placówka zajmująca się innowacyjną rehabilitacją dzieci.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia