Fizjoterapeuta – Ośrodek Opieki Średnioterminowej – Francja, region Ile-de-France, dep. Dolina Oise

IPF Medical

61-814 Poznań, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś fizjoterapeutą? Szukasz pracy, w której mógłbyś wykorzystać swój potencjał? Zastanawiasz się nad wyjazdem za granicę, ale nie znasz języka? Jeśli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Abyś mógł podjąć pracę we Francji potrzebna jest nostryfikacja Twojego dyplomu i znajomość języka francuskiego. Proces przygotowania do wyjazdu trwa około 6 miesięcy i jest bezpłatny dla kandydatów, którzy wyjeżdżają z nami do Francji na okres 10-ciu miesięcy. Co więcej, nie pobieramy prowizji od późniejszego wynagrodzenia fizjoterapeuty, ponieważ umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio z francuskim pracodawcą!

Szukamy FIZJOTERAPEUTÓW, którzy są gotowi podjąć pracę w Ośrodku Opieki Średnioterminowej w północnej FRANCJI.

Bardzo malowniczy region Ile-de-France, departament Dolina Oise

Opis stanowiska pracy:

  • Placówka dysponująca 118 łóżkami (w tym 5 opieki paliatywnej), przyjmująca osoby dorosłe oraz starsze, zarówno na pobyt stały, jak i pobyt dzienny. W ośrodku prowadzona jest rehabilitacja pacjentów geriatrycznych, onkologicznych oraz pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu i układu nerwowego.
  • Praca z pacjentem geriatrycznym, onkologicznym, neurologicznym, oraz ze schorzeniami narządu ruchu. Fizjoterapeuta planuje terapię, dostosowuje metody rehabilitacyjne i readaptacyjne do potrzeb pacjenta.
  • Zatrudnienie na pełen etat (35 godzin tygodniowo).
  • Urlop: 30 dni roboczych.

Oferujemy:

  • Umowa na czas określony (tzw.CDD) lub nieokreślony (tzw.CDI)  podpisywana bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
  • Wynagrodzenie: 2400 – 2500 € brutto/miesiąc (czyli ok. 11040 –  11500 zł brutto/miesiąc).
  • Zakwaterowanie na terenie placówki, pokój z łazienką koszt 200 €/miesiąc.
  • Możliwość zakupienia obiadu w stołówce pracowniczej w cenie 2,5€.
  • Bezpłatny kurs języka francuskiego..
  • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
  • Pokrycie kosztów podróży do Francji.
  • Stałe wsparcie po wyjeździe.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

Nie wymagamy:

  • Dodatkowych kursów.
  • Doświadczenia zawodowego.
  • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
11 040PLN - 11 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia