FIZJOTERAPEUTA, Gabinet we Francji

IPF Medical

61-814 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś FIZJOTERAPEUTĄ prowadzącym działalność gospodarczą we Francji? Jeśli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

IPF Medical specjalizuje się w rekrutacji dla francuskich pracodawców z sektora medycznego.

Obecnie prowadzimy rekrutację dla gabinetu prywatnego, który zatrudni fizjoterapeutę od 1 marca 2019r.

Miejsce pracy: Francja, region Burgundia-Franche-Comté, departament Yonne (nr 89)

OPIS STANOWISKA:

• Fizjoterapeuta w ramach pracy w gabinecie przejmuje gotowych pacjentów.

• Praca z pacjentami z różnych dziedzin: (np. ortopedia, neurologia, geriatria), rehabilitacja pacjentów na siłowni lub masaż indywidualny.

• Obowiązki zakładają pracę głównie w gabinecie, jedynie dwa razy w tygodniu przez 2 godz. fizjoterapeuta pracuje w domu seniora (znajdującym się blisko gabinetu).

• Godziny pracy w tygodniu są dowolne, ustalane przez samego fizjoterapeutę.

OFERUJEMY:

• Wynagrodzenie: uzależnione od liczby pacjentów i wykonanej pracy. Przy 120 seansach tygodniowo, roczne zarobki wynoszą około 110 000€ brutto. Fizjoterapeuta we własnym zakresie opłaca ubezpieczenie zdrowotne i pozostałe składki, ponadto właściciel gabinetu pobiera 25% prowizję od zarobków. Pozostała kwota oscyluje wokół 50 000€ netto/rocznie, a więc średnio ok. 4167€ netto/miesięcznie).

• Zakwaterowanie: zapewnione przez okres pierwszych 2-3 tygodni (kawalerka przy gabinecie). Po upływie wyznaczonego okresu samodzielna organizacja zakwaterowania.

Wymagania

WYMAGANIA:

• Posiadanie prawa wykonywania zawodu we Francji

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online poprzez naszą stronę internetową.

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia