Fizjoterapeuta-Francja-Pireneje Wysokie

JJ Communication.

Francja-Pireneje Wysokie, zagranica

Fizjoterapeuto. Chcesz się rozwijać i dobrze zarabiać?
JJ Communication przygotuje Cię do wyjazdu do Francji i przedstawi Ci atrakcyjną ofertę pracy.
Otrzymasz od nas:
Bezpłatny kurs językowy
Bezpłatne przygotowanie i tłumaczenie dokumentów.

Od: JJ Communication.
Miejsce pracy: Francja-Pireneje Wysokie

Nasza oferta

Miejsce pracy: Francja-Oksytania-Pireneje Wysokie

Rodzaj placówki: ośrodek termalny.

Atrakcyjne wynagrodzenie: 2000 euro netto.

Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony od 2 do 6 miesięcy.

Ubezpieczenie: Ubezpieczenie społeczne przysługujące z tytułu podpisania umowy o pracę z pracodawcą francuskim.

Zakwaterowanie we Francji: Pracodawca zapewnia zakwaterowanie (150 euro miesięcznie).

Zakres obowiązków: masaże, ćwiczenia w basenie.

Nasze wsparcie:

Pomoc w uzyskaniu nostryfikacji dyplomu: pomoc w skompletowaniu dokumentów, tłumaczenie dokumentów.

Kompleksowe przygotowanie językowe: bezpłatny, intensywny kurs języka francuskiego nagrodzony europejską nagrodą za innowacyjność w nauczaniu języków obcych. Język ogólny oraz medyczny w tym przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą.

Bezpłatne zakwaterowanie podczas kursu.

Dopasowanie oferty pod kątem Twoich zainteresowań i kwalifikacji.

Transport do miejsca pracy: Zorganizujemy i pokryjemy koszty Twojego transportu do Francji.

Stały kontakt z opiekunem podczas całego procesu rekrutacji i po wyjeździe do Francji.

Kurs języka francuskiego dla fizjoterapeutów przygotowujących się do pracy we Francji: Język ogólny i medyczny.

Czego dokładnie nauczysz się z części ogólnej:

  • Jak się przywitać, przedstawić, zadać pytania i odpowiedzieć na pytania o dane osobowe.
  • Mówić o zainteresowaniach, hobby i rodzienie.
  • Opisywać czynności życia codziennego.
  • Mówić o swoich odczuciach i emocjach.
  • Liczyć, podawać godzinę i wskazywać datę.
  • Opisywać pogodę.
  • Wskazywać miejsce położenia przedmiotów.
  • Wskazywać drogę.
  • Opisywać przedmioty, ich wygląd oraz przeznaczenie do czego służą.
  • Opisywać mieszkanie, meble, pomieszczenia.
  • Zadawać pytania dotyczące wynajmu mieszkania.
  • Wybrać i zamówić posiłek w restauracji.
  • Poznasz zwyczaje żywieniowe Francuzów.
  • Poznasz podstawowe informacje dotyczące Francji, jej symboli i podstawowych zwyczajów.

Podczas kursu poznasz słownictwo medyczne związane z zawodem fizjoterapii.

  • Placówki i oddziały
  • Personel medyczny
  • Techniki i metody
  • Sprzęt rehabilitacyjny
  • Anatomia
  • Schorzenia i urazy
  • Wywiad z pacjentem
  • Praca z pacjentem
  • Dokumentacja medyczna

Przygotujesz się również do rozmowy z pracodawcą.

Nasze wymagania:

Dyplom fizjoterapii.

Gotowość do podjęcia pracy we Francji.

Gotowość do podjęcia nauki języka francuskiego według naszych wytycznych.

Gotowość do udziału w bezpłatnym kursie języka francuskiego

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij do nas swoje CV z dopisaną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz 833).