Fizjoterapeuta - Dom Seniora

IPF Medical

61-814 Poznań, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Posiadasz dyplom fizjoterapeuty? Chcesz podjąć pracę za granicą i jesteś gotowy na naukę języka obcego? Zapraszamy do Francji!

Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z francuskim pracodawcą! Nowe wyzwania i świetne warunki czekają na Ciebie!

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla francuskich pracodawców z sektora medycznego.

Obecnie prowadzimy rekrutację FIZJOTERAPEUTÓW do Domu Spokojnej Starości, położonego w północnej Francji.

Miejsce pracy: Dom Spokojnej Starości- Francja, region Ile-de-France, departament Sekwana-Saint-Denis (93)

Opis stanowiska:

- Do zadań fizjoterapeuty będzie należało utrzymywanie i przywracanie zdolności funkcjonalnych pacjentów oraz wdrażanie odpowiednich programów rehabilitacyjnych. Fizjoterapeuta będzie pracował w ramach zespołu interdyscyplinarnego.

- Czas pracy: praca od poniedziałku do piątku. Brak dyżurów, urlop w wymiarze 30 dni rocznie.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie u francuskiego pracodawcy.

- Umowę CDI (umowa na czas nieokreślony).

- Wynagrodzenie zasadnicze w wysokości ok. 15 000 zł brutto/miesiąc (czyli ok. 3 500 € brutto/miesiąc)

- Pomoc Ipf medical w organizacji lokum w pobliżu ośrodka (przykładowy koszt kawalerki ok. 700€/miesiąc).

- Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).

- Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.

- Pokrycie kosztów podróży do Francji do 100€.

- Stałe wsparcie po wyjeździe.

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

- Umiejętność pracy w zespole.

- Samodzielność i odpowiedzialność.

- Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

Nie wymagamy:

- Dodatkowych kursów.

- Doświadczenia zawodowego.

- Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres.

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
15 000PLN - 15 050PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi