Fizjoterapeuta – DOM OPIEKI SPECJALNEJ – Francja, reg. Île-de-France, dep. Sekwana i Marna

IPF Medical

61-814 Poznań, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Posiadasz dyplom fizjoterapeuty i chcesz pracować za granicą? Zapraszamy do Francji!

Abyś mógł podjąć pracę we Francji potrzebna jest nostryfikacja Twojego dyplomu i znajomość języka francuskiego. Proces przygotowania do wyjazdu trwa około 6 miesięcy i jest bezpłatny dla kandydatów, którzy wyjeżdżają z nami do Francji na okres 10ciu miesięcy. Co więcej, nie pobieramy prowizji od późniejszego wynagrodzenia fizjoterapeuty, ponieważ umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio z francuskim pracodawcą!

Obecnie prowadzimy rekrutację dla Pediatrycznego Centrum Rehabilitacyjnego usytuowanego w południowo-wschodnim regionie Francji.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Fizjoterapeuta

Miejsce pracy: Pediatryczne Centrum Rehabilitacyjne- Francja, region Owernia-Rodan-Alpy, departament Ain (nr 01) (w odległości ok. 25 km od miasta Lyon.

Opis stanowiska:

  • Praca w pediatrycznym ośrodku rehabilitacyjnym, przyjmującym dzieci i młodzież w wieku od 0 do 20 lat, oferującym pacjentom leczenie i rehabilitację w ramach dziennej lub pełnej hospitalizacji.
  • W zakres obowiązków fizjoterapeuty wchodzi rehabilitacja pacjentów pediatrycznych na oddziale ortopedycznym i poparzeniowym, którzy zgłaszają się do placówki na intensywną terapię rehabilitacyjną po leczeniu szpitalnym.
  • Fizjoterapeuta funkcjonuje w zespole interdyscyplinarnym złożonym z 15 fizjoterapeutów, którzy współpracują z lekarzami, ergoterapeutami, terapeutami zajęciowymi, logopedami, terapeutami z zakresu psychomotoryki oraz ortoprotetykami.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (tzw. CDI) z miesięcznym okresem próbnym, podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
  • Pracę na pełen etat, od poniedziałku do piątku.
  • Urlop wypoczynkowy w wymiarze 5 tygodni/rocznie.
  • Dodatkowe dni wolne – 3 tygodnie wypracowane na podstawie nadgodzin (tzw. RTT).
  • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości ok. 2444 € brutto/miesięcznie (czyli ok. 11 136 zł brutto/ miesięcznie).
  • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na okres 2 tygodni, po tym okresie pomoc Ipf medical w organizacji mieszkania (koszt wynajęcia kawalerki ok. 400-500€/miesiąc).
  • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
  • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

Nie wymagamy:

  • Dodatkowych kursów.
  • Doświadczenia zawodowego.
  • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia. Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
11 100PLN - 11 136PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad dzieckiem