Fizjoterapeuta - Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej

IPF Medical

61-814 Poznań, lubelskie

Opis stanowiska pracy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.

Obecnie prowadzimy rekrutację dla ośrodka rehabilitacyjnego usytuowanego w centralno-północnym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – CRF (Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej) – Francja, region Grand Est, departament Aube (nr 10)

OPIS STANOWISKA:

  • Ośrodek specjalizuje się w leczeniu pacjentów ortopedycznych i traumatologicznych ze schorzeniami układu narządu ruchu, a także w leczeniu poparzeń. Pacjentami placówki są osoby dorosłe powyżej 18 roku życia.
  •  Fizjoterapeuta zajmuje się rehabilitacją pacjentów ze schorzeniami układu narządu ruchu oraz zapoznaje się z zaleceniami lekarza, bierze udział w planowaniu terapii i spotkaniach z personelem medycznym.

OFERUJEMY:

  • Umowę CDI (umowa na czas nieokreślony), z 2-miesięcznym okresem próbnym, podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
  • Pracę na pełen etat – 35 godzin tygodniowo od poniedziałku do piątku.
  • Wynagrodzenie:  ok. 2 600 € brutto/miesiąc (czyli ok. 11 745 zł brutto/ miesiąc) na umowie na czas próbny. Po tym okresie wynagrodzenie wzrasta o premię miesięczną w wysokości 300 € brutto i wynosi ok. 2900 € brutto/miesiąc (czyli ok. 13 100 zł brutto/miesiąc).
  • Placówka oferuje bezpłatny obiad.
  • Darmowe zakwaterowanie przez okres 2 miesięcy. Następnie pomoc Ipf medical w organizacji zakwaterowania (przykładowy koszt wynajęcia kawalerki to ok. 400-500 €/miesiąc).
  • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
  • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
  • Pokrycie kosztów podróży do Francji.
  • Stałe wsparcie po wyjeździe (pomoc IPF Medical w uregulowaniu różnego rodzaju kwestii administracyjnych związanych z organizacją życia i pracy na miejscu (pomoc w otwarciu konta w banku, w uzyskaniu numeru ubezpieczenia społecznego i innych kwestiach administracyjnych).

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

  • Dodatkowych kursów.
  • Doświadczenia zawodowego.
  • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

Abyś mógł podjąć pracę we Francji potrzebna jest nostryfikacja Twojego dyplomu i znajomość języka francuskiego. Proces przygotowania do wyjazdu trwa około 6 miesięcy i jest bezpłatny dla kandydatów, którzy wyjeżdżają z nami do Francji na okres 10-ciu miesięcy. Co więcej, nie pobieramy prowizji od późniejszego wynagrodzenia fizjoterapeuty, ponieważ umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio z francuskim pracodawcą!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
11 700PLN - 11 745PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
po okresie próbnym, premia stała 300€/miesiąc. Przy ustalaniu kwoty wynagrodzenia pod uwagę brany jest staż pracy.
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Praca dla studenta