Fizjoterapeuta – Centrum Medyczne – Szwajcaria, Lozanna

IPF Medical

61-814 Poznań, zagranica

Opis stanowiska pracy

Posiadasz dyplom fizjoterapeuty i chcesz pracować za granicą? Zapraszamy do Szwajcarii!

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.

Obecnie prowadzimy rekrutację dla Centrum Medycznego, położonego w Lozannie w Szwajcarii.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Fizjoterapeuta (specjalizacja: uroginekologia).

Opis stanowiska:

  • Do zadań fizjoterapeuty będzie należała rehabilitacja pacjentek ginekologicznych (terapia dna miednicy).
  • Praca od poniedziałku do piątku (42 godziny tygodniowo) w godzinach 8.30-18.30.
  • Wymiar urlopu; 4 tygodnie rocznie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony, podpisywaną bezpośrednio ze szwajcarskim pracodawcą.
  • Szwajcarski pracodawca pomoże w procesie nostryfikacji dyplomu (sam proces trwa około 5-6 miesięcy).
  • Wynagrodzenie do momentu uzyskania nostryfikacji wynosi minimum ok. 4000 CHF brutto/miesiąc (czyli ok. 16400 zł brutto/ miesięcznie).
  • Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę: kawalerka w pobliżu Centrum medycznego.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
  • Znajomość języka francuskiego min. B1
  • Mile widziane doświadczenie w terapii uroginekologicznej.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami.

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
16 000PLN - 16 400PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia