Fizjoterapeuta 11,000-12,500 Netto

GMS Recruitment

Arabia Saudyjska, Rijad, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jesteś dyplomowaną fizjoterapeutką, posiadającą minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe oraz dobrą znajomość języka angielskiego?

Zapraszamy do dołączenia do wielokulturowego zespołu specjalistów fizjoterapii w renomowanym, europejskim ośrodku medycznym, mieszczącym się w stolicy Arabii Saudyjskiej, Rijadzie.

Klinika specjalizuje się w fizjoterapii oraz rehabilitacji neurologicznej.

Co oferuje pracodawca:

- wynagrodzenie: 2.800 - 3.400 USD Netto miesięcznie
- bezpłatne zakwaterowanie w kompleksie apartamentowym
- bezpłatny dwustronny bilet lotniczy klasą ekonomiczną, transport na miejscu
- bilet lotniczy w obie strony w okresie urlopowym
- ubezpieczenie medyczne
- 30 dni płatnego urlopu plus 10 dni świąt państwowych

Centrum specjalizuje się w następujących formach rehabilitacji:

- Rehabilitacja funkcjonalna
- Rehabilitacja mechaniczna
- Rehabilitacja fizyczna
- Rehabilitacja elektryczna
- Rehabilitacja wodna
- Rehabilitacja tlenowa
- masaż

Klinika zajmuje się leczeniem poniższych dysfunkcji:

- Dysfunkcja systemu szkieletowego
- Zaburzenia układu nerwowego
- Zaburzenia układu naczyniowego
- Dysfunkcja układu oddechowego
- Dysfunkcje związane z wiekiem
- Dysfunkcje rozwojowe pediatryczne
- Dysfunkcje będące konsekwencją wypadków
- Pacjenci po urazach chirurgicznych

Twoje obowiązki będą następujące:

- Ocena stanu pacjenta oraz utworzenie wstępnego planu interwencji fizjoterapeutycznej
- Przekazywanie informacji na temat stanu pacjenta oraz efektów rehabilitacji lekarzowi prowadzącemu
- Uczestniczenie w szkoleniach dla personelu zgodnie z harmonogramem ośrodka
- Edukowanie pacjenta oraz jego rodziny w zakresie codziennego funkcjonowania
- Odpowiedzialność za własny rozwój zawodowy
- Współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie usług fizjoterapeutycznych
- Stosowanie naprzemiennie różnych metod rehabilitacyjnych

Nasza współpraca z daną jednostką medyczną trwa nieprzerwanie od ponad 8 lat.

Jeśli jesteś zainteresowana naszą ofertą pracy, skontaktuj się z nami niezwłocznie, wysyłając nam swoje CV w języku angielskim.

Prezentacja firmy

GMS Recruitment jest medyczną agencją rekrutacyjną, działającą na między... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
11 000PLN - 12 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
13 oraz 14 pensja
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne