Fizjoterapeuci do pracy w Berlinie

Proffman

Berlin, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy Fizjoterapeutów do pracy w Berlinie
Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
- wynagrodzenie od 2000 EUR/ miesięcznie
- pomoc w sprawie zakwaterowania
- szkolenie wprowadzające na miejscu pracy

Prosimy o przesłanie kompletnego CV zawierającego okresy zatrudnienia (pracodawca, miejscowość, miesiąc i rok), stanowisko oraz zakres wykonywanych prac.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe: technik/licencjat/magister fizjoterapeuta,
- udokumentowane doświadczenie zawodowego min. 3 lata
- znajomości j. niemieckiego na poziomie dobrym
- znajomość terminologii łacińskiej
- mile widziane referencje
- samodzielność i odpowiedzialność
- zaświadczenie o niekaralności (do przedstawienia po zaakceptowaniu kandydata)
- gotowość do wyjazdu od zaraz

Prezentacja firmy

Firma Proffman (dawniej Euro-Jobs) jest agencją zatrudnienia legitymując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
8 500PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne