Fit-out Project Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Kandydat zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za realizację projektów fit-out dla najemców biurowych i retailowych w nieruchomościach należących do Spółki.

Informacje o kliencie

Dla mojego klienta, dużego dewelopera biurowego poszukuję osoby na stanowisko Fit-out Managera.

Opis stanowiska

  • Kompleksowe prowadzenie i nadzór nad realizacją projektów fit-out
  • Tworzenie kosztorysów, wycen oraz ofert
  • Współpraca z Najemcami w kontekście aranżacji powierzchni
  • Weryfikacja oraz tworzenie dokumentacji technicznej, negocjacje, składanie zamówień
  • Negocjowanie warunków i przygotowanie umów z podwykonawcami oraz koordynacja prac
  • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych projektów zgodnie z przyjętym harmonogramem i budżetem
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur, norm, przepisów BHP i p.poż

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość programów: Autocad, Excel, Power Point
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wysoka kultura osobista, otwartość na nowe zadania, chęć dalszego rozwoju
  • Doświadczenie w projektowaniu biur oraz powierzchni handlowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony
  • Prywatna opieka medyczna w Lux-Med dla pracownika i najbliższej rodziny
  • Szkolenia
  • Nowe biuro w bardzo atrakcyjnej lokalizacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page