Firma kawą i mlekiem płynąca przyjmie 3 najlepsze osoby do zespołu marketingowego!

Pacz

00-028 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma rozwijająca się w niebywałym tempie, poszukuje współpracowników do realizacji projektów marketingowych chcących zarabiać ciekawe pieniądze i rozwijać się zarówno zawodowo jak i osobiście.
Kilku etapowa rekrutacja ma wyłonić najlepszych kandydatów jak i dokładnie zapoznać z przyszłymi obowiązkami.

Do obowiązków naszych współpracowników należy :

- aktywna promocja marek klientów zewnętrznych,
- prezentacje, pozyskiwanie odbiorców,
- uzupełnianie dokumentacji firmowej,
- raportowanie wyników pracy.

Wymagania

Naszym priorytetem są ludzie: ich zaangażowanie i nieustająca chęć rozwoju. Nie wymagamy bogatego doświadczenia. Najlepszym współpracownikom oferujemy realną możliwość rozwoju.

Idealny kandydat to osoba:

Ambitna, pozytywnie nastawiona, stawiająca na rozwój osobisty ale też fajną atmosferę w pracy, chętna do zdobywania nowych doświadczeń posiadająca min. średnie wykształcenie, dostępna.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie (jedne z najwyższych stawek w branży),
- bonusy motywacyjne za dobre wyniki,
- konkursy z atrakcyjnymi nagrodami,
- bezpłatne szkolenia,
- elastyczny system pracy,
- zespołowe wyjścia integracyjne,
- wypłatę zawsze na czas,
- pracę dla każdego kto ma śmiałość i nie boi się rozmawiać z ludźmi.

Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę:

-reprezentujemy renomowanych Klientów
-dajemy możliwość zbudowania atrakcyjnego i stabilnego źródła przychodów
-nastawiamy się na długofalową współpracę
-posiadamy dużą bazę potencjalnych odbiorców
-brak kosztów rozpoczęcia współpracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikowanie za pomocą portalu.
W aplikacji powinna być zawarta klauzula o ochronie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą marketingową, która współprac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media