Finanse i rachunkowość - lider zespołu z językiem angielskim

WiPjobs

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Co dla ciebie przygotowaliśmy?

Rozwój osobisty i zawodowy:

o Programy rozwojowe, kursy zewnętrzne, współfinansowanie edukacji i

certyfikatów

o Platforma NEXT z bezpłatnym dostępem do Pluralsight, TED talks,

materiałów Coursera i wirtualnych szkoleń: Excel, VBA, RPA, obsługa

klienta i inne.

Nasza legendarna atmosfera:

o Nie mamy sztywnego dress code'u, ale to co mamy to wspaniałe

środowisko i inicjatywy zmieniające świat, n.p. program Dotacyjny.

Jesteśmy dużą firmą z wyjątkową atmosferą - nawiązujemy

przyjaźnie, dzielimy się ważnymi momentami i... po prostu się lubimy

Wiele benefitów:

o Prywatna opieka medyczna - może być rozszerzona o pakiet usług

stomatologicznych. Prywatne ubezpieczenie na życie - może być

rozszerzone o pakiet onkologiczny

o Bonusy za polecanie znajomych.

o Dostęp do Inspiro Audiobooks & MyBenefit (bilety do kina, Multisport i

inne). Biura w świetnych lokalizacjach, program leasing

samochodów, opcje carpoolingu i parkingi rowerowe.

Wymagania

Jakie są wymagania?

o Doświadczenie w obszarze O2C (Billing/Collections/Cash

Application/Dispute Management)

o Znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie biegłym

o Dobra umiejętność zarządzania personelem

o Multitasking, umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w zespole

zgodnie z procedurami operacyjnymi, terminami, wymogami

raportowania KPI/Klienta i priorytetowymi zadaniami

Prezentacja firmy

WiPjobs focuses its business on qualified, professional and skill... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Bankowość, Praca Finanse