Financial Specialist / Junior Financial Analyst

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla jednego z naszych klientów (sektor usług IT) poszukuję osoby będącym jednym z członków zespołu finansowego - ścisła współpraca z CFO. Kandydat/ka będzie odpowiedzialna za proces fakturowania (weryfikacje danych na fv, cotygodniowe raportowanie, weryfikację poprawności prowadzenia projektu) oraz będzie uczestniczyła w budżetowaniu. Doskonała propozycja dla osób wiążących swoją przyszłość w działach finansowych

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się spółka z sektora usług IT (międzynarodowe środowisko pracy).

Opis stanowiska

  • Prowadzenie procesu fakturowania (weryfikacja danych na fv, time controlling, cotygodniowe raportowanie, przypisywanie odpowiednich wartości oraz osób do do projektów)
  • Kontrola projektów pod względem poprawnej implementacji, bieżąca kontrola w zakresie poprawności danych w systemie
  • Udział w procesie budżetowania
  • Przygotowywanie raportów, zestawień w excelu
  • Ścisła współpraca z CFO
  • Wsparcie zespołu/raporty ad hoc

Profil kandydata

  • Min. 2 letnie doświadczenie w działach finansowych, a także chęć dalszego rozwoju :)
  • Wykształcenie kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • Excel na poziomie zaawansowanym
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (współpraca w zagranicznych zespołach)
  • Sumienność, dokładność, terminowość
  • Komunikatywność - dużo pracy z biznesem :)
  • Focus na budowanie relacji

Oferujemy

  • Umowa o pracę / Umowa zlecenie / B2B - do wyboru przez kandydata
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w ramach pełnego etatu
  • Możliwość pracy zdalnej, okres wdrożenia stacjonarnie w biurze
  • Prywatna opieka medyczna, karta sportowa
  • Budżet szkoleniowy
  • Lokalizacja biura - Centrum Warszawy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page