Financial Controller

Michael Page

Gdańsk, pomorskie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie współpracowała bezpośrednio z Dyrektorem Finansowym. W swojej pracy zajmie się koordynowaniem procesu budżetowania. Osoba ta będzie przygotowała informację zarządczą oraz wspierała biznes w zakresie analiz np. kosztowych czy inwestycyjnych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest rozpoznawalna spółka usługowa, która w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Financial Controllera.

Opis stanowiska

  • Koordynowanie procesu budżetowania oraz prognozowania wyników finansowych
  • Analiza odchyleń realizacji budżetów
  • Udział w procesie zamknięcia okresów sprawozdawczych
  • Przygotowanie informacji zarządczej, wsparcie biznesu
  • Analizy w zakresie kosztów, inwestycji
  • Przygotowanie dokumentacji na potrzeby audytu
  • Automatyzacja i optymalizacja procesów raportowych
  • Udział we wdrożeniu systemu klasy ERP

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Wiedza z zakresu finansów, rachunkowość, księgowości, audytu
  • Znajomość systemów klasy ERP
  • Entuzjazm i dynamika
  • Skrupulatność, dokładność i samodzielność
  • Otwartość

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę na zasadach b2b
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gdańsk
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page