Financial and Administration Specialist

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Jest to idealne miejsce pracy dla osoby ceniącej sobie pracę z ludźmi, pracę związaną z finansami oraz możliwość niemal codziennego wykorzystywania języka angielskiego. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za procedury związane z obiegiem dokumentów w organizacji, raportowanie oraz część administracyjną. Będzie ona współpracować bezpośrednio z Dyrektorem Finansowym, Regionalnym Kontrolerem Finansowym oraz księgowością.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, jednego ze światowych liderów specjalizujących się w organizacji procesów związanych z łańcuchem dostaw, poszukuję osoby na stanowisko Specjalisty ds. finansów i administracji.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie raportów i prezentacji dla Dyrektora Finansowego i Menadżera
  • Udział w przygotowywaniu pakietów informacyjnych dla Zarządu
  • Ścisła współpraca z księgowością
  • Dekretowanie faktur sprzedażowych i zakupowych
  • Rozliczanie wyciągów bankowych
  • Udział w procesie budżetowania oraz zamknięcia miesiąca
  • Czynności administracyjne związane z reprezentowaniem firmy

Profil kandydata

  • 1-2 lata doświadczenia w analizie biznesowej/finansowej/księgowości
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2 w mowie i piśmie)
  • Biegła znajomość Excel
  • Mile widziana znajomość programów używanych do raportowania
  • Wielozadaniowość i wysokie umiejętności komunikacji biznesowej
  • Asertywność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page