Financial Analyst

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem firma planuje rozbudowę działu kontrolingu i poszukuje nowego talentu. Kandydat będzie współpracował bezpośrednio z Dyrektorem działu Corporate Finance and Controlling. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyła w procesie budżetowania, planowania i prognozowania, modelowania i analizy finansowej.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - firmy z sektora energetycznego - poszukujemy Kandydata na stanowisko Analityka Finansowego / Kontrolera Finansowego, który będzie zajmował się między innymi modelowaniem finansowym.

Opis stanowiska

  • Cotygodniowe i miesięczne raporty biznesowe
  • Budżetowanie, planowanie i prognozowanie
  • Sprawozdawczość zarządcza i finansowa na poziomie jednostkowym i skonsolidowanym
  • Modelowanie i analiza finansowa
  • Zarządzanie ryzykiem i kontrola wewnętrzna
  • Raporty / prezentacje wymagane przez banki
  • Wykonywanie analiz i badań rynkowych

Profil kandydata

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomości języka angielskiego
  • Umiejętność tworzenia modeli finansowych w MS Excel
  • Umiejętności analityczne i ogólna wiedza biznesowa pozwalająca na interpretację i modyfikację danych operacyjnych wykorzystywanych jako dane wejściowe do modelowania finansowego
  • Umiejętność wykonania wyceny i analizy zwrotu dla projektu lub przedsiębiorstwa różnymi metodami oraz interpretacji wyników
  • Umiejętności w zakresie finansów korporacyjnych i planowania biznesowego
  • Ogólna znajomość polskich zasad rachunkowości i MSR / MSSF, głównych zasad podatkowych, prawa gospodarczego i energetycznego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Atrakcyjny bonus
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page