Financial Analyst

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie raportów, analiz kontrolingowych, współpracę z innymi komórkami organizacyjnymi. Do jej zakresu obowiązków będzie należało również dostarczanie danych w celach zarządczych

Informacje o kliencie

Moim Klientem jest dynamiczna, rozpoznawalna spółka z sektora FMCG. Oferta ta będzie szczególnie atrakcyjna dla osób chcących dalej się rozwijać i lubiących duże tempo pracy

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie danych i analiz w procesie zamknięcia miesiąca
  • Udział w procesie prognozowania
  • Udział w przygotowaniu budżetu oraz prognoz krótko i długoterminowych - kontrola realizacji i analiza odchyleń
  • Rozwój narzędzi w zakresie raportowania i tworzenia analiz
  • Inne raporty ad-hoc

Profil kandydata

  • 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze Controllingu
  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Znajomość SAP

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w dynamicznym środowisku
  • Benefity pozapłacowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page