Financial Analyst with Tableau

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio współpracować z działem finansowym i będzie odpowiedzialna m.in za:sporządzanie comiesięcznych raportów i analiz finansowych, uczestnictwo w procesie przygotowania i raportowaniu budżetu, prognoz oraz planów biznesowych.

Jest to idealna rola dla osoby, która lubi analizować dane i pracować z dużymi zestawami danych, a także ceni sobie dynamiczne i globalne środowisko pracy.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - rozpoznawalnej marki z branży mediowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Weryfikacja poprawności danych
  • Sporządzanie cyklicznych raportów i analiz finansowych

  • Raportowanie wyników finansowych w odpowiednich systemach

  • Przygotowanie raportów, prezentacji i innych dokumentów wymaganych przez Zarząd i udziałowców

  • Uczestnictwo w procesie przygotowania i raportowaniu budżetu, prognoz oraz planów biznesowych

  • Analiza wyników oraz identyfikacja przyczyn odpowiadających za odchylenia,

  • Automatyzacja, proponowanie i wdrażanie usprawnień dotyczących procesów

  • Modelowanie finansowe

  • Raportowanie bezpośrednio do Kierownika Działu Controllingu

Profil kandydata

  • Doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku

  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej

  • Umiejętność analizy danych

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz Tableau

  • Prezentowanie informacji finansowych w sposób zrozumiały dla odbiorcy

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Elastyczny czas pracy

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Spotkania integracyjne

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page