Financial Analyst (m/f)

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta poszukujemy analityka finansowego, dla którego atrakcyjna rola oznacza analizę finansową w ujęciu całościowym i ekspozycją na struktury międzynarodowe w grupie.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji lidera na rynku. Jeden z największych na świecie producentów opakowań. Firma stosuje nowoczesne technologie i nieustannie się rozwija w celu zapewnienia Klientom najwyższej jakości produktów, a pracownikom atrakcyjnego miejsca pracy.

Opis stanowiska

  • Udział w raportowaniu tygodniowym i miesięcznym,
  • Odpowiedzialność za przygotowywanie prognoz przepływów pieniężnych i śledzenie wydatków inwestycyjnych w grupie,
  • Obsługa systemu do konsolidacji HFM ORACLE oraz uzgodnienia transakcji intercompany,
  • Konsolidacja sprawozdań finansowych, analiza odchyleń do budżetu i analiza raportów miesięcznych spółek zależnych,
  • Stały kontakt z kontrolerami spółek zależnych - wysyłanie zapytań oraz udzielanie informacji dotyczących zasad raportowania,
  • Udział w zamknięciu roku oraz we wdrażaniu nowego IFRS,
  • Wspomaganie działań w zakresie sprawozdawczości finansowej,
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby kierownictwa na szczeblu centralnym.

Profil kandydata

  • Posiadasz kilka lat doświadczenia w podobnej roli
  • Potrafisz posługiwać się narzędziami z pakietu MS Office - szczególnie MS Excel na poziomie zaawansowanym,
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu B2/C1,
  • Standardy IFRS nie są Ci obce
  • Analityczne myślenie i szukanie rozwiązań pod presją czasu nie stanowi dla Ciebie problemu,
  • Jesteś osobą dokładną, sumienną i odpowiedzialną,
  • Lubisz współpracować z innymi ludźmi.

Oferujemy

  • Dajemy Ci szansę rozwoju na stanowisku w bardzo sprawnie rozwijającej się firmie produkcyjnej i podwyższenia swoich kwalifikacji zawodowych w obszarze analizy finansowej,
  • Doceniamy kreatywność i zaangażowanie dlatego dajemy naszym pracownikom możliwość wprowadzania własnych pomysłów i usprawnień,
  • Oprócz tego atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie i pracę w świetnej atmosferze.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page