Finance & Office Manager

Live Age

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy Finance&Office Managera, dzięki któremu… wszystko będzie w porządku.

Do głównych obowiązków osoby, która dołączy do zespołu agencji należeć będzie:
- dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie
- prowadzenie i kontrola rozliczeń finansowych projektów
- nadzór nad płatnościami i kontrola płynności finansowej agencji
- opracowywanie dokumentów księgowych i współpraca z biurem księgowym
- obsługa kadrowo-płacowa zespołu
- obsługa zamówień zewnętrznych dostawców biura
- obsługa korespondencji biura
- przygotowywanie zestawień i raportów wyników dla zarządu

Wymagania

Szukamy Cię, jeśli:
- masz doświadczenie w pracy na samodzielnym, podobnym kompetencyjnie stanowisku
- potrafisz kontrolować procesy księgowo-płacowe
- znasz pakiet MS Office i narzędzia Google
- cechują Cię samodzielność i odpowiedzialność
- świetnie organizujesz sobie pracę
- posiadasz zdolność ustalania priorytetów i prowadzenia kilku zadań jednocześnie
- jesteś osobą asertywną i potrafisz współpracować ze wszystkimi działami w firmie
- często się uśmiechasz :)

Oferujemy:
- realną odpowiedzialność i wpływ na rozwój firmy
- możliwość wdrażania swoich pomysłów
- pracę z zaangażowanym zespołem, który chce wyróżniać się na polskim rynku eventowym
- nieformalną, przyjazną atmosferę pracy
- czas pracy i dress-code dopasowane do Twojej osobowości
- doskonałą kawę w biurze agencji na krakowskim Zabłociu

Prezentacja firmy

Live Age to agencja brand experience. Realizujemy wydarzenia, projekty l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja