Finance Manager

Antal Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Location: Łódź

Obowiązki:

  • nadzór nad działem księgowości zarówno pod względem organizacyjnym, jak i merytorycznym
  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych spółki zgodnie z polską ustawą o rachunkowości i wg IFRS
  • terminowe sporządzanie deklaracji podatkowych
  • bieżące monitorowanie zmian w regulacjach prawnych
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych
  • kształtowanie i realizację polityki finansowej firmy
  • przygotowywanie raportów, sprawozdań i analiz finansowych na potrzeby Zarządu
  • przygotowanie rocznego budżetu i planów wieloletnich oraz kontrolowanie ich realizacji, analiza odchyleń w wymiarze krótko oraz długoterminowym
  • optymalizowanie kosztów i odpowiedzialność za zarządzanie płynnością finansową,

Oczekujemy:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego
  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w budowaniu/przeorganizowywaniu działu księgowego oraz kompleksowym prowadzeniu pełnej księgowości
  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i polskich przepisów podatkowych oraz IFRS
  • doświadczenie managerskie i organizatorskie
  • odpowiedzialność w samodzielnym podejmowaniu decyzji

Oferujemy:

  • dużo wyzwań już od pierwszego dnia w pracy
  • dużą dynamikę w pracy w niekorporacyjnej strukturze
  • ubezpieczenie na życie
  • pakiet medyczny

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl