Finance Manager - Interim

HR Systems Sp. z o.o.

01-402 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowanie cyklicznych raportów i zestawień według standardów obowiązujących w Grupie
  • Analizowanie wyników finansowych spółki oraz rekomendowanie odpowiednich działań
  • Aktywne uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca oraz analizie odchyleń
  • Przygotowanie rocznych budżetów zgodnie z wymaganiami Grupy
  • Ścisłą współpracę z wewnętrznym działem księgowości

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Min 5- letniego doświadczenia na stanowisku Finance Managera - mile wiedziane  w firmie produkcyjnej
  • Kierunkowego wykształcenia wyższego (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Biegłej znajomości programu MS Excel
  • Biegłej znajomości języka angielskiego – praca w środowisku międzynarodowym
  • Umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Pełnej samodzielności w działaniu
  • Znajomości programu SAP

Prezentacja firmy

HR Systems Sp. z o. o. działa w branży doradztwa personalnego i o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Kadra zarządzająca, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa