Finance Manager (f/m) - CONFIDENTIAL

Michael Page

Tarnowskie Góry, śląskie

Michael Page Michael Page

Poszukuję osoby doświadczonej w prowadzeniu finansów i księgowości dla spółki należącej do Grupy Kapitałowej z centralą znajdującą się w Hiszpanii.

Informacje o kliencie

Moim Klientem jest firma zajmująca się obróbką stali. Firma z zagranicznym kapitałem, zatrudniająca w Polsce około 40 osób, z obrotem rocznym sięgającym około 75 mln złotych.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad księgowością i gospodarką finansową
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz regulaminem wewnętrznym firmy
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych (weryfikacja poprawności rejestrów i deklaracji VAT, naliczanie zaliczek, roczne deklaracje CIT, PIT)
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych Spółki (miesięcznych, kwartalnych i rocznych), miesięczne raportowanie wyników Spółki
  • Przygotowanie listy płac
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych
  • Współpraca z audytorem i innymi instytucjami zewnętrznymi (Urząd Skarbowy, ZUS, banki itp.)
  • Udział w opracowaniu wewnętrznych procedur i regulaminów
  • Raportowanie do Dyrektora Zakładu i Kontrolera Finansowego Grupy

Profil kandydata

  • Doświadczenie w budżetowaniu i zarządzaniu płynnością finansową
  • Doświadczenie w opracowywaniu wewnętrznych procedur i regulaminów
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w międzynarodowych firmach produkcyjnych
  • Bardzo dobra znajomość Polskiej Ustawy o Rachunkowości i prawa podatkowego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel) oraz systemów finansowo - księgowych - mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemów finansowych ERP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość udziału w procesach międzynarodowych
  • Rozwój kompetencji managerskich
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta multisport, prywatna opieka medyczna)
  • Hybrydowy czas pracy (2x w tygodniu praca poza biurem)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Tarnowskie Góry
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page