Finance Controller (m/k)

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Kontroler Finansowy jest odpowiedzialny za zapewnienie skutecznej i wydajnej kontroli finansowej organizacji, w tym przestrzegania lokalnych wymogów GAAP. Jest bezpośrednim wsparciem Managera Finansowego we wszystkich aspektach rachunkowości finansowej, w tym sprawozdawczości ustawowej, a także lokalnych deklaracji podatkowych.

Obowiązki będą również obejmować utrzymanie i rozwój polityk i procedur kontroli wewnętrznej.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży retail, mocno nastawiona na ekspansję na dalsze rynki europejskie.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie okresowego i rocznego procesu zamykania polskiego oddziału Grupy
  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami Firmy
  • Koordynowanie lokalnych zeznań podatkowych (we współpracy z doradcą podatkowym), przygotowywania sprawozdań finansowych i raportów regulacyjnych
  • Zapewnianie zgodności z lokalnymi GAAP
  • Badanie technicznych zagadnień księgowych pod kątem zgodności
  • Kontrola kosztów CAPEX (jako całościowy budżet spółki)

Profil kandydata

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość MSSF
  • Znajomość wymogów ustawowych, regulacyjnych i podatkowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemu SAP mile widziana
  • Samodzielność, odpowiedzialność, sumienność

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie roczne
  • Rozwinięty system onboardingowy
  • Możliwość pracy hybrydowej po okresie próbnym (do 6 dni w miesiącu)
  • Prywatna opieka medyczna
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page