Finance Business Partner

Michael Page

Błonie, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydata/kę na stanowisko Finance Business Partnera.

Wybrana osoba dołączy do 5 osobowego Regionalnego Zespołu Kontrolingu i raportować będzie bezpośrednio do Head of Controlling w Austrii. Jest to nowo utworzone stanowisko w Polsce. Lokalizacja miejsca pracy : Błonie (model pracy hybrydowej)

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji z branży produkcyjnej, posiadającej oddział odpowiedzialny za sprzedaż w Polsce, poszukujemy kandydata/kę na stanowisko Finance Business Partnera.

Opis stanowiska

  • Pełnienie roli partnera biznesowego i ścisła współpraca z Zarządem w Polsce
  • Przygotowywanie budżetu, prognoz finansowych oraz analiza odchyleń
  • Podejmowanie zadań związanych z administracją finansową oraz audytami wewnętrznymi w ramach Grupy CEE
  • Wsparcie procesu rocznego zamknięcia finansowego
  • Wspieranie rozwoju procesów i systemów raportowania
  • Praca nad projektami i zleceniami ad hoc
  • Regularne uczestnictwo w spotkaniach w Austrii

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe - finanse/ekonomia/zarządzanie
  • 5 letnie doświadczenie w roli kontrolera finansowego/ audycie finansowym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Benefity: prywatne ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, współfinansowanie posiłków
  • Realne możliwości rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Błonie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page